Hakkımızda

Eylül 2013 yılında “Müzik Merkezi” olarak kurulan Müzikorium, içinizdeki susmayan melodiyi dışarı çıkarmak ve bu melodiyle harekete geçmenizi sağlamak misyonunu üstleniyor. Bilgili, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla hizmete giren merkezimiz, müzik olgusunu tüm ayrıntılarıyla sizlere aktarma amacıyla hareket ediyor.

Keman, piyano ve gitar gibi enstrümanlardaki notaları hakkıyla sese dönüştüreceğiniz, şan tekniği ve solfej konularında bilgileneceğiniz müzik merkezimizde, konservatuvara hazırlık kursları ile sınavlara kendinizden emin şekilde gireceksiniz. Ritim atölyesi ile müzik kulağınızı güçlendirirken, grup dersi ve özel derslerle kendinizi bir adım daha ileriye taşıyacaksınız. Kurduğunuz 4 – 5 kişilik özel gruplarla sizlere verilen keman, gitar ve piyano eğitiminin dışında dilediğiniz başka enstrümanları da ustalıkla icra edebileceksiniz.

Konservatuvarlı eğitim kadrosunun eğitmenliğinde alacağınız her ders, sizlere katlanarak geri dönecektir. Kulaktan dolma bilgilerin değil, bilimsel kuramların geçerli olduğu müzik merkezimiz, sizlere müzik eğitimi ile birlikte müzik aşkını da aşılayacak. Eğlenceli ve faydalı her dersten sonra, daha çok öğrenmek, daha derinlemesine bilgilenmek isteyecek; belki de hobi olarak tanımladığınız bu tutkuyu profesyonelliğe dökeceksiniz.

Müziği yaşamınıza çekmek amacıyla kurulan Müzikorium, kurs günlerini ve saatlerini sizlerin kararına bırakıyor. Hafta sonlarını tercih edebileceğiniz gibi, hafta içi okul ve iş stresini müzik merkezimizde atmak isteyebilir ve koşar adım atölyemize gelebilirsiniz. Kurs günlerine ve saatlerine kurduğunuz grupla ortaklaşa karar verebilir, eğitiminizi dilediğiniz süre içerisinde sürdürebilirsiniz. Gerçek manada profesyonelleşmek istiyorsanız da, okul takvimiyle uyumlu olacak eğitimlerimize katılabilirsiniz.