Bateri

Bateri dersi alan öğrencilerin yaşadığı en büyük problem, akademik bir anlayıştan ziyade tamamıyla ezbere dayanan bir mantıkla çalıştırılmalarıdır.

Bunun sebebi bateri dersi veren kişilerin genellikle akademik bir geçmişleri olmayıp, kendilerinin de ezber yolundan gitmiş olmalarıdır.Müzikorium eğitmen kadrosunu tercih eden öğrenciler bu problemi yaşamak zorunda kalmayacaklar, akademik bir eğitim görerek davulun ABC sini sıkıntı yaşamadan alacaklar ve zaman kaybı yaşamadan hızlı ve güvenilir bir yoldan giderek amaçlarına en kısa sürede ulaşacaklardır.

Müzik eğitimi konusunda çağdaş bir yaklaşım içerisinde olan Müzikorium’da pop, rock, metal, caz gibi değişik tarzlarda kendinizi yetiştirme imkanı bulacaksınız.

Bateri eğitim programında amacımız ,öğrenciyi evrensel bateri notasyonu ve çalış teknikleriyle harmanlanan sıkıştırılmış bir eğitim müfredatıyla 3 ay gibi kısa bir zamanda bir orkestraya eşlik edebilecek seviyeye getirip daha sonra hangi müzik türüyle ilgileniyorsa o alanda uzmanlaştırarak eğitime devam ederek istediği dalda iyi bir baterist olma yolunda ona önderlik etmektir.

Bateri eğitimlerimiz bire bir derslerle ve alanında uzman konservatuvar mezunu hocalar eşliğinde yapılmaktadır.Küçük öğrenciler için junior davullarımız mevcuttur.

bateri-kursu